CA PERN ... v dobrých rukou


Způsob jak posílat peníze po celém světě

 

Ať jsou Vaše potřeby jakékoliv

-Pravidelná podpora vaší rodiny a blízkých

-Finanční podpora v neočekávaných situacích

-Příležitostné dárky,abyste ukázali,jak moc vám na někom záleží

 

WESTERN UNION NABÍZÍ:

 

RYCHLOST

 

V závislosti na vybraném druhu převodu peněz,odeslané prostředky jsou dostupné k vyzvednutí během několika minut.Díky naší globální počítačové síti můžeme rychle posílat peníze ve více než 200 státech po celém světě.

 

SPOLEHLIVOST

 

Western Union nabízí službu převodů peněz již více než 145 let a v souladu s právními předpisy zemí,ve kterých působí.Miliony lidí na celém světě využívají naše služby k odesílání a přijímaní peněz.

 

POHODLÍ

 

Prostřednictvím nejbližší pobočky Western Union můžete posílat peníze do celého světa nebo v rámci České republiky.Výplatu peněz nabízí ve více než 200 zemích přes 500 000 poboček Western Union na celém světě.

 

 

ODESLÁNÍ PENĚZ VE 3 KROCÍCH

 

-Vyplňte jednoduchý formulář Pro odesílání peněz

-Předložte formulář pracovníkovi pobočky Western Union společně s vaším dokladem totožnosti,penězi,které chcete poslat,a příslušným poplatkem za převod.

-Obdržíte potvrzení s kontrolním číslem peněžního převodu(MTCN).Předejte číslo MTCN a další potřebné údaje o transakci příjemci,aby mohl peníze vyzvednout.

 

 

VÝPLATA PENĚZ VE 2 KROCÍCH

 

-Vyplňte jednoduchý formulář Pro výplatu peněz a předložte společně s vaším dokladem totožnosti pracovníkovi pobočky Western Union.

-Od pracovníka pobočky převezmětě peníze a potvrzení o transakci.

 

 

Neváhejte nás navštívit

CA PERN