CA PERN ... v dobrých rukou


Silvestr v lázních Székesfehérváru

20.11.2013 10:57

Popis letoviska:
Město Székesfehérvár, “Stoličný Bělehrad” s atraktivním historickým centrema mnoha památkami, leží jihozápadně od Budapešti. Je to město, kde se začala psát historie Maďarska. Konaly se zde korunovace i pohřby uherských panovníků.

Lázeňský areál:
ARPÁD - luxusní lázeňský komplex, postavený v tureckém stylu přímo nad pramenem zvaným Arpád, se nachází cca 10 min. chůze od hotelu a nabízí návštěvníkům zážitkový bazén s masážními tryskami a vířivkami (36-38°C), hydromasážní bazén, bazény v arabském a tureckém stylu, saunový svět (infrasauna, finská sauna, parní lázeň a solná komora) a relaxační místnosti s možností občerstvení.

Lázeňský areál:
AGÁRD - moderní termální lázně s vodou bohatou na minerály se nachází u jezera Velence cca 11 km od Székesfehérváru a návštěvníkům nabízí zážitkový bazén s gejzíry a masážními tryskami (33-34°C), vnitřní minerální bazén (36-37°C), venkovní termální bazén (32-33°C) a saunový svět s infrasaunou, finskou saunou a hydromasážní vanou.

Ubytování: hotel Platán*** - se nachází blízko historického centra města. Klientům je k dispozici recepce, restaurace, bar, kavárna, finská sauna, za příplatek lze objednat masáže. V celém hotelu je bezplatné WIFI připojení. Moderní pokoje pro 2-3 osoby jsou vybaveny koupelnou s WC, TV a klimatizací.

Stravování: v ceně je polopenze. Snídaně jsou formou bohatého bufetu, večeře formou výběru z menu.

Program zájezdu:
1. den: odjezd z Prahy (příp. Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Jihlava, Brno) v ranních hodinách, příjezd do Székesfehérváru, večer pobyt v lázních ARPÁD postavených ve stylu tureckých lázní.
2. den: SZÉKESFEHÉRVÁR - prohlídka starobylého města s vánoční výzdobou, odpoledne pobyt v lázních AGÁRD nedaleko Székesfehérváru.
3. den: BUDAPEŠŤ - celodenní výlet s prohlídkou nejznámějších míst - Budínský hrad, Rybářská bašta, chrám sv. Matyáše, královský palác, řetězový most, budova parlamentu, náměstí Hrdinů. Fakultativně možnost návštěvy termálních lázní SZECHÉNYI (program v Budapešti bude přizpůsobený aktuálnímu počasí).
4. den: volný den, možnost pobytu v lázních Arpád, večer silvestrovská oslava (viz níže).
5. den: po obědě odjezd do ČR, příjezd ve večerních hodinách.

Silvestrovská oslava:
Silvestrovská oslava: V ceně zájezdu je oslava přímo v hotelu. Oslava zahrnuje aperitiv, výběr ze 2 silvestrovských menu o 2 chodech (hlavní chod a dezert), občerstvení, novoroční přípitek, novoroční polévku, program se živou hudbou a tancem.

TERMÍN: 28.12.2013 - 01.01.2014

CENA 6.490,- Kč

Cena zahrnuje
4x ubytování, 4x polopenzi, dopravu autobusem včetně výletů dle programu, silvestrovskou oslavu, služby průvodce.

Slevy nelze sčítat. Bližší informace v CA PERN.
Ve spolupráci s obchodními parntery.

—————

Zpět